Przejdź do głównej zawartości

Stopy na wiosnę

No mam nadzieje, że już będzie coraz cieplej i zaczniemy nosić lżejsze buty i to już najwyższy czas  by zadbać i doprowadzić nasze stopy do" ładu".
Źródło: masazerydociala.pl/masazer-do-stop-i-nog
Najważniejsze by zrobić dokładny peeling stóp. Wtedy pozbywamy się zrogowaciałego naskórka i zgrubiałego naskórka. następnie dokładnie płuczemy stopy i piłujemy paznokcie na prosto. Po takim zbiegu możemy pomalować paznokcie ulubionym lakierem i dokładnie kremujemy całe stopy wraz z paznokciami.

Taki zabieg bez problemu możemy samodzielnie wykonać w domu.
Już nie mogę doczekać się kiedy na nogach zagoszczą sandały :-)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Słoneczko

Zaczynamy nowy tydzień... Ciekawa jestem co ten tydzień przyniesie. Patrzę przez okno i widzę, że już słoneczko zaczyna świecić, więc szykuje się mam nadzieję kolejny słoneczny dzień. Cały weekend był wspaniały, słońce, ciepełko, idealnie. W pobliskim parku było multum ludzi, co mnie w ogóle nie dziwi. Ludzie powychodzili z domów.

Niespodzianka

No i po pięknym słoneczku. Pada i pada. Mam cichą nadzieję, ze w weekend się rozpogodzi. Człowiek ma jakieś plany, a pogoda mu to uniemożliwia. Dlatego trzymam kciuki i Was tez o to proszę, bo plany są wielkie. Chodzi o to, ze moja psiapsiółka ma urodziny i chcemy dla niej zrobić wielka imprezę na działce, a wiecie jak to będzie jak nie będzie pogody. Wszystko trzeba będzie przenieść do domku, a my planujemy imprezę na świeżym powietrzu. Oby się wszystko udało. Pogoda musi być piękna, no jak nie... :-) Jak tam Wasze plany weekendowe???