Przejdź do głównej zawartości

Cieplej...


No to mamy weekend. Szkoda tylko, że te weekendy tak szybko mijają. Człowiek nie zdąży mrugnąć, a tu już poniedziałek. No i za chwilkę zaczynamy kwiecień. Dopiero co był grudzień, a tu już kwiecień. Czas leci jak szalony. Podobno w weekend ma być nawet po 20 stopni. Już się cieszę, bo uwielbiam taką pogodę. Słońce, błękitne niebo i wysoka temperatura. W taka pogodę, to aż grzech siedzieć w domu. Zastanawiam się czy ta pogoda zagości na dłużej, czy to tylko chwilowy skok temperaturowy.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Stopy na wiosnę

No mam nadzieje, że już będzie coraz cieplej i zaczniemy nosić lżejsze buty i to już najwyższy czas  by zadbać i doprowadzić nasze stopy do" ładu".

Friends

Zaczynamy weekend. Na ten wolny czas zaplanowałam maraton z przyjaciółmi. Oni nigdy mi się nie znudzą!

Lakier hybrydowy czy zwykły?

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad manicure hybrydowym . Jest to manicure, który wykonuje się u kosmetyczki, lub można wykonać go samodzielnie w domu za pomocą lakieru hybrydowego https://pl.wikipedia.org/wiki/Lakier_hybrydowy Jedno co mnie blokuje przed jego wykonaniem, to ostatni wysyp dziewczyn, które dostały uczulenia na hybrydę. Oczywiście nie koniecznie musi mnie to dotyczyć, ale przyznam, ze strach jest duży. Podobno dziewczyny odczuwają silny ból, a skora z palcy schodzi płatami. No, ale czego sie nie robi dla lakieru, który na naszych paznokciach utrzymuje się ponad trzy tygodnie i przez ten okres prezentuje się rewelacyjnie. Sama nie wiem co robić... Może kupię zestaw, ale będę robiła taki manicure raz na parę miesięcy? Może to mnie uchroni przed uczuleniem? Dziewczyny dajcie znać jak to jest u Was??